Hakkımızda

Güvenilirliğin ve Kalitenin Adresi!

Bize göre reklamcılık büyük bütçelerle beklenen bir etki değil, optimum bütçelerle beklenenden daha fazla bir etki elde etmektir. 2013 yılında kurduğumuz Medya Pamir Reklam ajansında, ilk yıllar reklamın merkezi olan tasarım odaklı çalışmalar yaptık. Birçok firmaya kurumsal kimlik, logo tasarımı, web tasarım, katalog tasarımı gibi tasarım odaklı çalışmalar yürüttük.

2016 yılında geleneksel medyanın yanı sıra dijital medya alanında kendimizi geliştirmek için dijital pazarlama ekibimizi kurduk. Yeni dünya düzeninde insan davranışları değiştikçe pazarlama çeşitleri değişiyor. Birçok alanda pazarlamada, geleneksel medyadan dijital medya alanına geçişler oldu. Ajans olarak güncel kalarak bu öngörü ile çalışmalarımızı dijital medya alanında geliştirdik. 

Google Ads. SEO ve en güncel sosyal medya reklamları gibi birçok dijital pazarlama araçları üzerine eğitim alarak ekibimizi bu alana yönlendirdik. Dijital pazarlama da tasarım kadar teknik birçok alanda bilgili olmalısınız. Tasarım kabiliyetimizi teknik bilgimiz ile birleştirdik ve adını Dijital Performans Ajansı olarak tanımladık.

Medya Pamir ekibi olarak, dijitalde müşterilerimizin başarılı olması için kurulumla başlayan dijital sürecimizde, strateji, tasarım, analiz ve aksiyon süreçlerini yürütüyor ciro odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Unutmayın sadece tasarım hizmeti dijitalde başarı sağlamanız için yeterli değildir. Hedef kitleniz ile etkileşime girecek, dijitalde bulunabilir, yeniden pazarlama yöntemleri ile hedef kitlenizi harekete geçirecek çalışmalar yapmalısınız. 

Dijital pazarlamada en çok performansa ihtiyacınız olacak. Müşterilerinize doğru harekete geçmeye hazır mısınız ? Biz bunu bir koşu maratonu olarak görüyoruz. Rakipleriniz çoktan koşmaya başladı bile. Şimdi bizimle bu yolda koşmak istiyorsanız iletişime geçin.

Projen Hakkında Konuşmak İçin İletişime Geç!